برترین محصولات

کفپوش تاتامی

کفپوش لاستیکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کفپوش پارکی

 کفپوش پارکی

کفپوش پارکی محصولی از پالیزگام جهت استفاده در پارک ها می باشد. کفپوش پارکی که از نوع کفپوش لاستیکی بوده کاملا محکم، باکفپوش پارکی استحکام و با کیفیت بالا می باشد. این کفپوش در پارک های سراسر ایران قابل استفاده است زیرا با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگار بوده و در برابر آفتاب، برف و باران کاملا مقاوم بوده، تغییر رنگ نمی دهد و آسیب نمی بیند.
امروزه در پارک بازی کودکان به جهت جلوگیری از آسیب دیدن کودکان و در سایر پارک ها برای جلوگیری از پخش شدن گرد و خاک از این کفپوش ها استفاده می شود.

در زیر این کفپوش ها شیار هایی وجود دارد که در اصطلاح به آن ها آبراه می گویند که وجود این شیار ها برای عبور آب از زیر کفپوش ها می باشد.
نوع خاصی از این کفپوش پارکی که معروف به کفپوش پایه تخم مرغی می باشد و جهت استفاده در پارک بسیار مناسب است دارای پایه های تخم مرغی شکل می باشد که باعث عبور راحت تر آب از زیر کفپوش و عدم تجمع آب و در نتیجه عدم پوسیدگی کفپوش می شود.
کفپوش پارکی فومیران در ابعاد و ضخامت های مختلف و رنگبندی متنوع تولید می شود.

دانه های گرانول در کارخانه ای مجهز طی فرآیند های مختلف به این کفپوش تبدیل شده و تمامی استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده است.  کفپوش پارکی دارای گواهی استاندارد می باشد.

این کفپوش ها علاوه بر پارک در سایر فضاهای روباز همچون حیاط، پیاده رو، پل عابر پیاده و ... نیز قابل استفاده می باشند.

ابعاد کفپوش پارکی:

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 20،22،25،45 میلی متر

ضخامت کفپوش پایه تخم مرغی 45 میلی متر می باشد.

 

نصب کفپوش پارکی:

کفپوش پارکی به دلیل وزن بالایی که دارد معمولا بعد از قرار دادن بر روی زمین در جای خود ثابت می ماند اما برای اطمینان بیشتر به خصوص در محیط های پر رفت و آمد می توان با استفاده از پیچ یا چسب مخصوص آن ها را به زمین وصل نمود.

 

ویژگی های کفپوش پارکی پالیزگام:

محکم و با استحکام بالا
مقاوم در برابر ضربه
ضد آب و قابل شستشو
عدم تغییر رنگ و پارگی در برابر آفتاب
رنگبندی متنوع
ابعاد و ضخامت مختلف

برای اطلاع از قیمت کفپوش پارکی و یا خرید کفپوش پارکی پالیزگام با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09123000195 ، 02133979675-7 

دسته بندی محصولات
سبد خرید
0