کفپوش خانه

کفپوش خانه محصولی از پالیزگام کفپوشی از جنس فوم بوده که برای افزایش ایمنی در منازل استفاده می شود.کفپوش خانه

این کفپوش را می توان در قسمت های مختلف خانه استفاده نمود ولی بیشترین استفاده آن در اتاق کودک می باشد تا از آسیب دیدن کودن در برابر خطرات احتمالی جلوگیری نماید.

دلایل بسیاری وجود دارد که کفپوش اتاق کودک پالیزگام را به عنوان پوشش کف اتاق کودک دلبندتان انتخاب نمایید زیرا این کفپوش تمام ویژگی هایی که لازم است تا کودک در آرامش و سلامت باشد را دارا می باشد.

نرمی، لطافت و حالت ارتجاعی این کفپوش مانع از آسیب دیدن کودک شده و عدم وجود سطوح خراشنده و مواد زائد مانع از ایجاد خراش بر روی پوست او می شود. به خصوص برای کودکان نو پا و یا کودکانی که به صورت 4 دست و پا راه می روند و سطح بیشتری از بدن آن ها با کفپوش در تماس است وجود یک کفپوش نرم ضروری است.

فوم بهداشتی به کار رفته در این کفپوش نیز مانع ایجاد حساسیت های پوستی در کودک می شود.

در صورتی که چیزی بر روی کفپوش بریزد و یا بر اثر مرور زمان کثیف شود می توان به راحتی و با استفاده از پارچه ای مرطوب آن را تمیز نمود و نیاز به شستشوی خاصی ندارد.

پس میتوانیم بگوییم کفپوش های اتاق کودک پالیزگام ایمنی و سلامت کودکان را تضمین می نمایند.

امروزه زیبایی اتاق کودک برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است. تنوع طرح و رنگ کفپوش اتاق کودک پالیزگام این امکان را به والدین و کودکان می دهد تا اتاقی با رنگ دلخواه و متناسب با سلیقه خود داشته باشند. کفپوش تاتامی طرح دار علاوه بر جذابیت بیشتر اتاق کودک باعث آموزش نام حیوانات به کودکان نیز می شود.

نوع دیگری از کفپوش خانه وجود دارد که برای حاط خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این کفپوش از نوع کفپوش لاستیکی بوده و برای فضاهای سرباز مناسب می باشد.

ویژگی های کفپوش خانه پالیزگام:

    نرم، لطیف، انعطاف پذیر
    سبک و قابل حمل
    خاصیت پازلی و نصب راحت
    ضد آب و قابل شستشو
    رنگبندی متنوع
    یکدست و بدون مواد زائد

برای خرید کفپوش خانه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09123000195 ، 02133979675-7

دسته بندی محصولات
سبد خرید
0