برترین محصولات

کفپوش تاتامی

کفپوش لاستیکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی که امروزه در مکان های بسیاری جهت پوشش کف زمین مورد استفاده قرار می گیرد از جنس فوم نرم، انعطاف پذیر و با کیفیت بالا می باشد.

 

 

 

پالیزگام با در  نظر گرفتن استاندارد های لازم و دقت  در انتخاب مواد اولیه مرغوب و بهداشتی اقدام به تولید کفپوش تاتامی  نموده که این کفپوش دارای گواهی  استاندارد و گواهی بهداشت و تأییدیه از  فدراسیون های ورزشی می باشد.

 

ایمنی و استاندارد در این کفپوش ها  بسیار حائز اهمیت است زیرا این کفپوش ها در سالن ورزش های رزمی و ورزش ایروبیک مورد استفاده قرار می گیرند و فعالیت، پرش و حرکات ورزشی که بر روی آن ها انجام می شود باید با تضمین سلامتی ورزشکاران همراه باشد.

 

نکات بهداشتی نیز در تولید این کفپوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است به خصوص در محیط مهد کودک و اتاق کودک که مستقیم با پوست کودکان در تماس است باید کاملا سازگار با پوست آن ها باشد.

 

در مهد های کودک و اتاق کودک این کفپوش علاوه بر اینکه به عنوان ضربه گیر عمل می نماید باعث زیبایی محیط نیز می شود.

 

به طور کلی مناسب ترین کفپوش جهت استفاده در اتاق کودک و مهدکودک کفپوش تاتامی می باشد زیرا بدون پرز و بدون مواد خراشنده بوده، بهداشتی می باشد، به راحتی تمیز می شود، نرم و لطیف است و کودک بر روی آن احساس راحتی می نماید.

 

کفپوش تاتامی به صورت قطعات 50*50 و 100*100 (سانتی متر) ، ضخامت های مختلف و رنگبندی متنوع برای سلیقه های متفاوت تولید و عرضه می شود.

 

کفپوش ها دارای آج های متفاوتی می باشند که این آج ها مانع از سر خوردن کفپوش بر روی زمین می شود. خاصیت پازلی کفپوش تاتامی باعث نصب راحت این کفپوش شده به صورتی که با کنار هم قرار گرفتن قطعات، قسمت های پازلی در هم قفل شده و در جای خود ثابت می مانند.

 

ویژگی های کفپوش تاتامی پالیزگام

نرم، لطیف، انعطاف پذیر

سبک و قابل حمل

خاصیت پازلی و نصب راحت

مقاومت بسیار بالا

ضد آب و قابل شستشو

رنگ بندی تاتامی در طیف گسترده، چیدن آنها را در هر دکوراسیونی آسان می کند.

یکدست و بدون مواد زائد

استفاده از آن به عنوان عایق صوتی : یک کفپوش مناسب برای مهدکودک ها و خانه های بازی باید طوری طراحی شده باشد، که صدای پای کودکان را در حین بازی و دویدن کاهش دهد.

 

 

موارد استفاده کفپوش تاتامی پالیزگام

مهد کودک

اتاق کودک

پارک بازی و حیاط بازی کودکان

سالن ورزش های رزمی

سالن ایروبیک

و ...

برای اطلاع از قیمت کفپوش تاتامی و یا خرید کفپوش تاتامی بر روی دکمه خرید محصول کلیک نمایید.

دسته بندی محصولات
سبد خرید
0