محصولات پر فروش

کفپوش تاتامی

کفپوش لاستیکی

ورق فوم

فوم رول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار
1396/08/28 11:51

کسب مدال برنز محجوب پس از 15 ماه دوری از تاتامی/ پایان کار تیم ملی جودو با کسب 2 مدال برنز

آخرین مرحله رقابت‌های جودو گرند پری در سال 2017 تا امروز(یک‌شنبه) این رقابت‌ها به میزبانی کشور هلند پیگیری خواهد شد.

امروز(یک شنبه) جواد محجوب در جدول وزن 100+کیلوگرم و در حضور 12 جودوکار مقابل نماینده آلمان به میدان رفت و با شکست نخستین حریف خود به یک چهارم نهایی راه یافت. محجوب در دومین دیدار به مصاف "روی مییر"نماینده هلند رفت و مقابل این جودوکار شکست خورد و به جدول شانس مجدد راه یافت. نماینده سنگین وزن کشورمان در جدول رده بندی نماینده بلژیک را شکست دادو برای رسیدن به مدال برنز نماینده اتریش را شکست داد و پس از 15 ماه بازگشت به جودو برنزی شد.

امروز در آخرین روز از این مسابقات رامین صفویه در منهای 100کیلوگرم ابتدا به مصاف جودوکاری از کشور بلغارستان رفت و در نخستین مبارزه شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در این وزن 14 جودوکار حضور دارند.

اما روز گذشته(شنبه) در وزن ۸۱- کیلوگرم سعید مولایی پس از استراحت در دور نخست مقابل "ژائو مارتینو" از پرتغال به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. مولایی با شکست مقابل حریفی از بلژیک از رسیدن به مرحله نیمه نهایی جودو گرندپری هلند بازماند و راهی گروه بازنده ها شد. مولایی در گروه بازنده‌ها ابتدا نماینده گرجستان را شکست داد و پس از آن برای رسیدن به مدال برنز به مصاف "فراکدیویت" نماینده هلند رفت و با شکست این جودوکار به مدال برنز دست یافت.

و همچنین در جدول 29 نفره وزن 73- کیلوگرم مهدی فتحی پور ابتدا به مصاف جودوکاری از کشور میزبان رفت و با شکست نخستین حریف خود به مرحله بعدی راه یافت. فتحی پور در دومین مبارزه خود مقابل نماینده مغولستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

روز(جمعه) در نخستین روز از این رقابت‌ها، محمدرشنونژاد در وزن ۶۰- کیلوگرم و قاسم نوری زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفتند.

محمد منصوری به عنوان سرمربی و محسن ذکریا به عنوان مربی ملی پوشان کشورمان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
دسته بندی محصولات
سبد خرید
0