محصولات پرفروش

کفپوش تاتامی

کفپوش لاستیکی

ورق فوم

فوم رول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار
1396/07/04 08:20

همه چیز در باره کفپوش فومی

کفپوش های فومی دسته ای از کفپوش ها هستند که امروزه در موارد زیادی کاربرد دارند. در اینجا میخواهیم به نقد و بررسی انواع کفپوش های فومی بپردازیم.

تولید کفپوش تاتامی

این کفپوش با استفاده از فوم مرغوب و با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید شده و در ابتدا ماده خمیر مانندی وارد دستگاه شده و ورق های تاتامی در رنگ های متنوع از طرف دیگر دستگاه خارج می شوند. سپس ورق ها را با استفاده از دستگاه پرس برش داده تا به شکل تاتامی دربیایند.

نحوه سفارش و خرید کفپوش تاتامی

مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت www.palizgam.com محصول را با توجه به ابعاد و ضخامت مورد نظر خود سفارش دهند. برای تحویل نیز بنا به درخواست مشتری محصول برایشان ارسال می گردد. همچنین می توانند به صورت حضوری مراجعه نموده و محصول خود را دریافت نمایند.

نحوه نصب کفپوش تاتامی:

نصب این کفپوش ها بسیار آسان بوده و با در کنار هم قرار گرفتن در هم قفل می شوند. برای این کار می توان از نصاب های مخصوص نصب تاتامی کمک گرفت.

شستشوی کفپوش تاتامی

تنها با استفاده از یک پارچه مرطوب این کار امکان پذیر می باشد. در صورتی که یک قطعه از کفپوش کثیف شد می توان با استفاده از پارچه مرطوب آن قطعه را تمیز نمود و یا اینکه آن قطعه را جدا نموده، شسته و پس از خشک شدن در جای خود قرار داد. به دلیل ضد آب بودن این کفپوش آب به داخل آن نفوذ نمی کند و در نتیجه نمی پوسد. برای تمیز نمودن کلی کفپوش تاتامی می توان به همان صورت که قطعات در کنار هم بر روی زمین نصب هستند با استفاده از یک طی پارچه ای مرطوب آن ها را تمیز نمود.

وزن کفپوش های تاتامی

2/5 تا 5/5 کیلوگرم

رنگ و طرح کفپوش تاتامی:

کفپوش تاتامی در رنگ های متنوع و طرح های آج لوزی ، المپیک و فدراسیونی کبریتی موجود می باشد.

ابعاد کفپوش تاتامی:

کفپوش تاتامی در ابعاد 50*50 و 100*100 و ضخامت های 10، 15،20،25،30،45 میلی متر موجود می باشد.

موارد استفاده کفپوش تاتامی:

مهد کودک، اتاق کودک، سالن ورزشی، پارک بازی کودکان و ...

 

2- کفپوش لاستیکی

تولید کفپوش لاستیکی:

کفپوش لاستیکی محصولی است که از دانه های گرانول تولید می شود. دانه های گرانول در دستگاه مخصوص تبدیل به قطعه های لاستیکی می شوند.

ابعاد کفپوش لاستیکی

این کفپوش ها در ابعاد و ضخامت های مختلف جهت مصارف گوناگون می باشند. ابعاد 50 در 50 و 100 در 100 و ضخامت های 20،22،25 و 45 میلی متر.

رنگبندی کفپوش لاستیکی:

این کفپوش در رنگبندی متنوع از جمله سبز یشمی، سورمه ای، اخرایی و مشکی تولید می شود.

موارد مصرف کفپوش لاستیکی:

در تمامی مکان های عمومی همچون پارک، باشگاه های بدنسازی، بیمارستان ها، پارکینگ ها، کارخانه ها، ساختمان های اداری و تجاری و ... مورد استفاده قرار میگیرند.

ویژگی های کفپوش لاستیکی:

این کفپوش که از دانه های گرانول تشکیل شده بسیار محکم و مقاوم بوده و قابلیت تحمل وزن های بالا و اجسام سنگین را دارد. این کفپوش ضد آب است و حتی در صورت شستشو با شلنگ آب آسیبی نمی بیند. در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد و به  صورت قطعه ای می باشد.

نصب کفپوش لاستیکی:

این کفپوش به دلیل وزن بالای خود پس از قرار دادن در جای خود ثابت می ماند اما برای اطمینان بیشتر معمولا با استفاده از چسب مخصوص و یا پیچ به زمین وصل می شود.

تمیز کردن کفپوش لاستیکی:

کفپوش لاستیکی کاملا ضد آب می باشد به همین دلیل در محیط های سر باز می توان با استفاده از آب به راحتی آن را شست. در محیط های سربسته نیز با طی های نخی مرطوب این کار امکان پذیر است.

 

3- کفپوش زیر پارکت

نوع دیگری از کفپوش فومی وجود دارد که جهت استفاده در زیر پارکت می باشد. در واقع این کفپوش نوعی فوم رول است که در هنگام نصب پارکت زیر پارکت نصب میشود تا مانع از خراب شدن پارکت گردد.

تولید فوم رول پارکت:

مواد اولیه خام در دستگاه مخصوص تبدیل به این فوم رول ها می شوند.

ویژگی های فوم رول پارکت:

صاف و یکدست بوده و دارای خاصیت ارتجاعی است. در ابعاد و ضخامت های مختلف و رنگ های سفید و مشکی تولید می شود. دارای مقاومت بالا در برابر پارگی بوده و مناسب جهت افزایش عمر پارکت می باشد.

نصب فوم پارکت:

در زیر پارکت توسط نصاب نصب می شود.

ابعاد فوم پارکت:

در ابعاد 50 و 100 متری و ضخامت های 1.8 و 2 میلی متر موجود است.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
دسته بندی محصولات
سبد خرید
0