محصولات پرفروش

کفپوش تاتامی

کفپوش لاستیکی

ورق فوم

فوم رول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار
1398/01/24 15:23

آموزش تمرین با آجر یوگا

یوگا برای تقویت توانایی شما بسیار مناسب می باشد. آجر یوگا یکی از محبوب ترین وسیله های باشگاه یوگا است، که از فوم ساخته شده.

آجر یوگا اغلب به عنوان پس زمینه بازوها استفاده می شود، اما می تواند برای دیگر اعضای بدن از جمله : پشت، سر و لگن از آن استفاده کرد، تا بتواند بدن را در یک موقعیت قرار دهد.

علاوه بر این آجر یوگا :

 1. کمک در ایجاد تنظیم درست بدن
 2. کمک در دسترس بودن ورزش یوگا برای مبتدیان
 3. حمایت از عضلات در یک موقعیت خاص
 4. می تواند در موقعیت های مختلف قرار گیرد

3 روش محبوب همراه با آجر یوگا :

 • روش پل : ابتدا آجر یوگا را در میان پاهای خود قرار داده، سپس با پاشنه ی پا آن را فشار داده و لگن را به سمت بالا میبریم. پس از این حرکت دنبالچه را باید تا پشت زانو بکشیم و قلب را به چانه نزدیک کنیم.

  چندین بار عمل دم و بازدم را انجام می دهیم، سپس بدن را پایین می آوریم و مجدد حرکت قبلی را تکرار می کنیم.

  چرا در این حرکت به آجر نیاز داریم ؟ زیرا باعث می شود تا پاهایمان در اندازه مناسبی از هم فاصله داشته باشند، چرا که فاصله بیش از حد پاها موجب آسیب به  ناحیه استخوان ها می شود.

 • روش چرخ : در این روش هم، آجر را از طول در بین زانو و ران پا قرار می دهیم، و پاشنه پاها را به زمین می چسبانیم. هر دو دست را کنار گوش هایمان قرار میدیم و با آرنج بدن خود را به بالا می کشیم.
 • روش ماهی : در حالت نشسته، زانوها را خم کرده و پاها را به اندازه ی عرض باسن باز می کنیم، یک آجر یوگا در پشت خود قرار می دهیم. و دومین آجر را زیر سرمان قرار می دهیم. آرام کمر را روی آجر اول آزاد می کنیم و همچنین سر را روی آجر دوم، سپس نفس عمیق می کشیم.

برای خرید و یا اطلاع از قیمت آجر یوگا می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. 

09123000195 ، 02133979675-7 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
دسته بندی محصولات
سبد خرید
0